Centrum Dialog
Adopce afrických dětí - projekt pomoci na dálku

Alpha Ousmane Diallo

Označení dítěte v databázi: 6088
Chlapec, 25 let
Dítě vyřazeno z adopce
Město, čtvrť: Conakry, Lambanyi - Kirotte
Země: Guinea
Matka: Mariame D. Diallo, nar. 1970, v domácnosti
Otec: Lamine Diallo, nar. 1967, řidič
Popis situace: Malý Alpha žije společně se svými rodiči na periferii hlavního guinejského města Conakry. Jeho otec, který pracuje příležitostně jako řidič nestačí sehnat dostatek prostředků, které by dětem zajistily vzdělání, zdravotní péči a dostatek potravy. Alpha má 2 sestry a 1 bratra. Díky podpoře adoptivního rodiče může Alpha chodit pravidelně do školy. V roce 2019 je chlapec v 2. ročníku na Univerzitě Lansana Conte de Sonfonya - obor Sociologie.
Kontakt: Kancelář Dialog, centrum@centrumdialog.cz, tel. 608 917 760, Centrum Dialog
Bank. účet: 51-168 765 02 57/0100 KB Praha 5 - Smíchov, var. s. 6088, konst. s. 558
» Další informace o adopci dětí z Guineje
« Skrýt

Adopce dětí z Guineje přijde na 7500 Kč ročně, což odpovídá 625 Kč měsíčně. Školní rok v Guineji je rozdělen na tři trimestry. První trimestr začíná v říjnu, druhý v lednu a třetí v dubnu.

Aby mohlo adoptované dítko začít chodit do školy, musí být uhrazeny peníze za školné alespoň měsíc předem. Tím máme dostatek času zajistit převod peněz do Guineje a vyřídit všechny formality. Konkrétně to tedy znamená, že vždy do konce srpna, listopadu a února musí být na našem účtu 2500 Kč na uhrazení školného na nově začínající trimestr. Adoptivní rodič může platit třikrát ročně nebo jednorázově na celý rok a záleží to čistě na jeho rozhodnutí a možnostech.

Jakékoliv další informace Vám poskytne kontaktní osoba pro Vámi vybrané dítě. Na tuto osobu se také obracejte s žádostí o adopci dítěte a budou Vám poskytnuty informace, jak postupovat.

Fotogalerie