Centrum Dialog
Adopce afrických dětí - projekt pomoci na dálku

Hariet Mango

Označení dítěte v databázi: 601955
Dívka, 17 let
Adoptována
Hariet Mango byla adoptována v roce 2009 a dnes navštěvuje 8. třídu ve škole Miwani Estate Primary School.
Město, čtvrť: Kisumu, Miwani
Země: Kenya
Matka: Faith Awuor, nar. 1988, zemědělec
Otec: Charlton Owee, nar. 1976, zemědělec
Popis situace: Dívka vyrůstá ve velmi chudé rodině. Rodiče pracují na farmě, jejich malé příjmy však nestačí na zajištění vzdělání pro Harietu.
Kontakt: Bára Černá, centrum@centrumdialog.cz, tel. 608 917 760, Centrum Dialog
Bank. účet: 51-168 765 02 57/0100 KB Praha 5 - Smíchov, var. s. 601955, konst. s. 558
» Další informace o adopci dětí z Keni
« Skrýt

Adopce dětí z Keni přijde na 7200 Kč ročně, což odpovídá 600 Kč měsíčně. Školní rok v Keni je rozdělen na tři trimestry, mezi nimiž je vždy jeden měsíc prázdnin. První trimestr začíná v lednu, druhý v květnu a třetí v září.

Aby mohlo adoptované dítko začít chodit do školy, musí být uhrazeny peníze za školné alespoň měsíc předem. Tím máme dostatek času převést peníze do Keni a vypsat šek na jméno školy a zaručit jeho doručení do školy - to vše před započetím trimestru. Konkrétně to tedy znamená, že vždy do konce března, července a listopadu musí být na našem účtu 2400 Kč na uhrazení školného na nově začínající trimestr. Adoptivní rodič může platit třikrát ročně nebo jednorázově na celý rok a záleží to čistě na jeho rozhodnutí a možnostech.

Jakékoliv další informace Vám poskytne kontaktní osoba pro Vámi vybrané dítě. Na tuto osobu se také obracejte s žádostí o adopci dítěte a budou Vám poskytnuty informace, jak postupovat.

Fotogalerie


Škola Miwani Estate Primary School