Centrum Dialog
Adopce afrických dětí - projekt pomoci na dálku

Rehema Safina

Označení dítěte v databázi: 602243
Dívka, 13 let
Adoptována
Situace tohoto dítka je naléhavá
Rehema Safina byla adoptována v roce 2016 a dnes navštěvuje 2. třídu ve škole Utu Montessori School.
Město, čtvrť: Nairobi, Kibera
Země: Kenya
Matka: Adia Khalil, nar. 1982, žena v domácnosti
Otec: Abdul Karim, nar. 1966, řidič
Popis situace: Rehema bydlí společně se svojí matkou ve slumu v Kibeře v hliněném domě. Její matka je žena v domácnosti. Díky adoptivnímu rodiči se dostala do 6. třídy. O finanční podporu však nedávno přišla, a proto hledá dobrou duši, která by ji pomohla splnit si sen stát se módní návrhářkou.
Kontakt: Kancelář Dialog, centrum@centrumdialog.cz, tel. 608 917 760, Centrum Dialog
Bank. účet: 51-168 765 02 57/0100 KB Praha 5 - Smíchov, var. s. 602243, konst. s. 558
» Další informace o adopci dětí z Keni
« Skrýt

Adopce dětí z Keni přijde na 7200 Kč ročně, což odpovídá 600 Kč měsíčně. Školní rok v Keni je rozdělen na tři trimestry, mezi nimiž je vždy jeden měsíc prázdnin. První trimestr začíná v lednu, druhý v květnu a třetí v září.

Aby mohlo adoptované dítko začít chodit do školy, musí být uhrazeny peníze za školné alespoň měsíc předem. Tím máme dostatek času převést peníze do Keni a vypsat šek na jméno školy a zaručit jeho doručení do školy - to vše před započetím trimestru. Konkrétně to tedy znamená, že vždy do konce března, července a listopadu musí být na našem účtu 2400 Kč na uhrazení školného na nově začínající trimestr. Adoptivní rodič může platit třikrát ročně nebo jednorázově na celý rok a záleží to čistě na jeho rozhodnutí a možnostech.

Jakékoliv další informace Vám poskytne kontaktní osoba pro Vámi vybrané dítě. Na tuto osobu se také obracejte s žádostí o adopci dítěte a budou Vám poskytnuty informace, jak postupovat.

Fotogalerie