Centrum Dialog
Adopce afrických dětí - projekt pomoci na dálku

Kadiatou Camara

Označení dítěte v databázi: 6082
Dívka, 25 let
Dítě vyřazeno z adopce
Město, čtvrť: Conakry, Lambanyi - Kirotte
Země: Guinea
Matka: N'Mabinty Sylla, nar. 1971, v domácnosti
Otec: Mamadouba Camara, nar. 1958, řidič
Popis situace: Kadiatou žije se svou matkou na okraji hlavního guinejského města Conakry. Otec pracoval jako řidič, v roce 2017 bohužel zemřel. Získané prostředky rodině nestačí na zajištění pravidelné školní docházky, lékařské péče atd. Kadiatou má tři sestry a dva bratry.
Kontakt: Bára Michková, centrum@centrumdialog.cz, tel. 608 917 760, Centrum Dialog
Bank. účet: 51-168 765 02 57/0100 KB Praha 5 - Smíchov, var. s. 6082, konst. s. 558
» Další informace o adopci dětí z Guineje
« Skrýt

Adopce dětí z Guineje přijde na 7500 Kč ročně, což odpovídá 625 Kč měsíčně. Školní rok v Guineji je rozdělen na tři trimestry. První trimestr začíná v říjnu, druhý v lednu a třetí v dubnu.

Aby mohlo adoptované dítko začít chodit do školy, musí být uhrazeny peníze za školné alespoň měsíc předem. Tím máme dostatek času zajistit převod peněz do Guineje a vyřídit všechny formality. Konkrétně to tedy znamená, že vždy do konce srpna, listopadu a února musí být na našem účtu 2500 Kč na uhrazení školného na nově začínající trimestr. Adoptivní rodič může platit třikrát ročně nebo jednorázově na celý rok a záleží to čistě na jeho rozhodnutí a možnostech.

Jakékoliv další informace Vám poskytne kontaktní osoba pro Vámi vybrané dítě. Na tuto osobu se také obracejte s žádostí o adopci dítěte a budou Vám poskytnuty informace, jak postupovat.

Fotogalerie