Centrum Dialog

Centrum Dialog na veletrhu neziskových aktivit

http://www.forum2000.cz/cz/projekty/ngomarket/

Kdy?
25. Duben 2014 - 11:00 - 18:00

Kde?
Národní technická knihovna, Technická, Praha 6

25. dubna se v Národní technické knihovně v Praze koná již 15. veletrh neziskovek, NGO Market, kterého se budeme opět účastnit. Přijdťe se o nás dozvědět více! Budete se moci setkat s Luckou, Tonim i naší milou Kadiatou z Guineje!  

Neváhejte a přijďte nás navštívit k našemu výstavnímu stánku. Můžeme si popovídat o našich aktuálních projektech a aktivitách a o všem, co vás ohledně naší činnosti zajímá.

Butete mít také možnost si zde zakoupit originální africké předměty z Guineje a Keni a autorské fotografie z našich cest. Výtěžek bude použit na rekonstrukce a výbavu škol v těchto zemích. Srdečně všechny zveme!

„V rámci bohatého programu jsme přichystali celou řadu zajímavých přednášek a workshopů nejen pro zástupce neziskových organizací, ale pro všechny, kterým je blízká tematika neziskového sektoru a rádi by se o ní dozvěděli více. Budeme se věnovat například rozvoji dárcovské kultury a možnostem firemní filantropie, občanské angažovanosti mladých lidí nebo způsobům, jak hodnotit ‚spolehlivost‘ neziskových organizací,“ říká koordinátorka projektu Ester Pěkná. (zdroj: www.ngomarket.cz)

Více informací na www.ngomarket.cz

Budeme se na Vás těšit!

 

Často kladené otázky a odpovědi k projektu
ADOPCE AFRICKÝCH DĚTÍ NA DÁLKU
ve formě e-booku ke stažení.

Formulář byl odeslán, děkujeme.