Centrum Dialog
Adopce afrických dětí - projekt pomoci na dálku

Sidy Mamadou Barry

Označení dítěte v databázi: 30902
Chlapec, 24 let
Adoptován
Sidy Mamadou Barry byl adoptován v roce 2005 a dnes navštěvuje 1. ročník vysoké školy ve škole Groupe Scolaire Humaniste Mahatma Gandhi - Hafia.
Město, čtvrť: Conakry, Hafia I., Secteur 5.
Země: Guinea
Matka: Fatoumata Binta Barry, nar. 1969, v domácnosti
Otec: Abdoulaye Barry, nar. 1956, nezaměstnaný
Popis situace: Rodina nemá žádné peníze, není schopná zajistit dítěti vzdělání, nachází se ve velmi těžké situaci.
Kontakt: Bára Černá, centrum@centrumdialog.cz, tel. 608 917 760, Centrum Dialog
Bank. účet: 51-168 765 02 57/0100 KB Praha 5 - Smíchov, var. s. 30902, konst. s. 558
» Další informace o adopci dětí z Guineje
« Skrýt

Adopce dětí z Guineje přijde na 7500 Kč ročně, což odpovídá 625 Kč měsíčně. Školní rok v Guineji je rozdělen na tři trimestry. První trimestr začíná v říjnu, druhý v lednu a třetí v dubnu.

Aby mohlo adoptované dítko začít chodit do školy, musí být uhrazeny peníze za školné alespoň měsíc předem. Tím máme dostatek času zajistit převod peněz do Guineje a vyřídit všechny formality. Konkrétně to tedy znamená, že vždy do konce srpna, listopadu a února musí být na našem účtu 2500 Kč na uhrazení školného na nově začínající trimestr. Adoptivní rodič může platit třikrát ročně nebo jednorázově na celý rok a záleží to čistě na jeho rozhodnutí a možnostech.

Jakékoliv další informace Vám poskytne kontaktní osoba pro Vámi vybrané dítě. Na tuto osobu se také obracejte s žádostí o adopci dítěte a budou Vám poskytnuty informace, jak postupovat.

Fotogalerie


Škola Groupe Scolaire Humaniste Mahatma Gandhi - Hafia

 
E_CORE_WARNING Error in file Unknown at line 0: PHP Startup: Unable to load dynamic library 'D:\PHP\5.3\ext\php_imagick.dll' - The specified module could not be found.