Centrum Dialog
Adopce afrických dětí - projekt pomoci na dálku

Mariama Ciré Diallo (Bah)

Označení dítěte v databázi: 601177
Dívka, 22 let
Adoptována
Mariama Ciré Diallo (Bah) byla adoptována v roce 2007 a dnes navštěvuje 2. ročník střední školy ve škole G.S. Humaniste Kirikou (Kaporo Rail).
Město, čtvrť: Conakry, Kaporo Rails
Země: Guinea
Matka: Fatoumata Kanny Bah, nar. 1973, v domácnosti
Otec: Mamadou Samba Diallo, nar. 1963, zemědělec
Popis situace: Mariama žije s rodinou v hlavním guinejsém městě Conakry. Ráda chodí do školy, ale rodiče nemají dostatek peněz na zaplacení školného. Mariama má dva sourozence.
Kontakt: Bára Černá, centrum@centrumdialog.cz, tel. 608 917 760, Centrum Dialog
Bank. účet: 51-168 765 02 57/0100 KB Praha 5 - Smíchov, var. s. 601177, konst. s. 558
» Další informace o adopci dětí z Guineje
« Skrýt

Adopce dětí z Guineje přijde na 7500 Kč ročně, což odpovídá 625 Kč měsíčně. Školní rok v Guineji je rozdělen na tři trimestry. První trimestr začíná v říjnu, druhý v lednu a třetí v dubnu.

Aby mohlo adoptované dítko začít chodit do školy, musí být uhrazeny peníze za školné alespoň měsíc předem. Tím máme dostatek času zajistit převod peněz do Guineje a vyřídit všechny formality. Konkrétně to tedy znamená, že vždy do konce srpna, listopadu a února musí být na našem účtu 2500 Kč na uhrazení školného na nově začínající trimestr. Adoptivní rodič může platit třikrát ročně nebo jednorázově na celý rok a záleží to čistě na jeho rozhodnutí a možnostech.

Jakékoliv další informace Vám poskytne kontaktní osoba pro Vámi vybrané dítě. Na tuto osobu se také obracejte s žádostí o adopci dítěte a budou Vám poskytnuty informace, jak postupovat.

Fotogalerie