Centrum Dialog
Adopce afrických dětí - projekt pomoci na dálku

Nadia Ramadhan

Označení dítěte v databázi: 602282
Dívka, 11 let
Dítě vyřazeno z adopce
Město, čtvrť: Nairobi, Karanta
Země: Kenya
Matka: Warda Tuma, nar. 1986, žena v domácnosti
Otec: Ramadhan Abdallah, nar. 1976, zedník
Popis situace: Nadia má tři sourozence. Její matka se stará o domácnost a otec pracuje přítežitostně jako zedník. Většina peněz se utratí za jídlo, výdaje na domácnost a zdravotní potřeby. Díky externí pomoci může Nadia chodit do školy.
Kontakt: Bára Černá, centrum@centrumdialog.cz, tel. 608 917 760, Centrum Dialog
Bank. účet: 51-168 765 02 57/0100 KB Praha 5 - Smíchov, var. s. 602282, konst. s. 558
» Další informace o adopci dětí z Keni
« Skrýt

Adopce dětí z Keni přijde na 7200 Kč ročně, což odpovídá 600 Kč měsíčně. Školní rok v Keni je rozdělen na tři trimestry, mezi nimiž je vždy jeden měsíc prázdnin. První trimestr začíná v lednu, druhý v květnu a třetí v září.

Aby mohlo adoptované dítko začít chodit do školy, musí být uhrazeny peníze za školné alespoň měsíc předem. Tím máme dostatek času převést peníze do Keni a vypsat šek na jméno školy a zaručit jeho doručení do školy - to vše před započetím trimestru. Konkrétně to tedy znamená, že vždy do konce března, července a listopadu musí být na našem účtu 2400 Kč na uhrazení školného na nově začínající trimestr. Adoptivní rodič může platit třikrát ročně nebo jednorázově na celý rok a záleží to čistě na jeho rozhodnutí a možnostech.

Jakékoliv další informace Vám poskytne kontaktní osoba pro Vámi vybrané dítě. Na tuto osobu se také obracejte s žádostí o adopci dítěte a budou Vám poskytnuty informace, jak postupovat.

Fotogalerie