Centrum Dialog

Centrum Dialog na Rytmech Afriky

Kdy?
23. Listopad 2013 - 18:30 - 23:00

Kde?
HuDi klubu Ilusion, Vinohradská 48,Praha 2

Chcete přičichnout atmosféře Afriky? Chcete si zatančit, poslechnout znění afrických djembe bubnů a přijít podpořit nás, Centrum Dialog? Pak se přijďte se podívat na festival africké hudby a tance Rytmy Afriky v sobotu 23.11. do HuDi klubu Ilusion. Budeme zde mít stánek! 

Chcete přičichnout atmosféře Afriky?
Chcete si zatančit, poslechnout znění afrických djembe bubnů a přijít podpořit nás, Centrum Dialog? Pak se přijďte se podívat na festival africké hudby a tance Rytmy Afriky v sobotu 23.11. do HuDi klubu Ilusion. Budeme zde mít stánek! 

Festival do Prahy každoročně přivádí alespoň jednu hvězdu africké hudby a také výběr nejzajímavějších domácích projektů spjatých s africkou hudební tradicí.Hlavním záměrem Rytmů Afriky je představit různé podoby africké kultury a současně také upozornit na možnosti smysluplné pomoci africkým zemím. Kromě hlavního kulturního programu připravují organizátoři již tradičně i program doprovodný – prezentaci neziskových organizací pomáhajících v Africe, prodej výrobků chráněných dílen v Africe, představení Fair Trade, atd.
 

Často kladené otázky a odpovědi k projektu
ADOPCE AFRICKÝCH DĚTÍ NA DÁLKU
ve formě e-booku ke stažení.

Formulář byl odeslán, děkujeme.