Centrum Dialog

Vánoční setkání adoptivních rodičů a příznivců Centra Dialog

Kdy?
13. Prosinec 2012 - 18:00 - 20:00

Kde?
Centrum Dailog, Tyršova 1, Praha 2

Drazí přátelé, blíží se Vánoce a konec roku a my bychom Vás opět rádi pozvali na vánoční setkání adoptivních rodičů a příznivců Centra Dialog, které proběhne příští čtvrtek 13.12. od 18:00 do 20:00 hodin na adrese Tyršova 1, Praha 2.

Drazí přátelé,

blíží se Vánoce a konec roku a my bychom Vás opět rádi pozvali na vánoční setkání adoptivních rodičů a příznivců Centra Dialog, které proběhne příští čtvrtek 13.12. od 18:00 do 20:00 hodin na adrese Tyršova 1, Praha 2.

Přijďte si odpočinout od předvánočního shonu u šálku kávy, čaje a vánočního svařáku. Klára Horálková a Toni Antonucci nám budou promítat fotografie a povídat o svých zážitcích z letošních návštěv škol a dětiček v Guineji a Keni, které společně podporujeme. Navštíví nás také naši guinejští přátelé, žijící v Čechách, kteří nám budou vyprávět o životě v Guineji. Na programuje je také africké hudební vystoupení.

Při této příležitosti si budete moci zakoupit originální vánoční dárky, které jsme přivezli z afrických dílen. O Vánocích tak můžete své blízké obdarovat dárkem, který udělá radost hned dvakrát, protože výtěžek pomůže vybavit třídy ve školách v Guineji a Keni .

Často kladené otázky a odpovědi k projektu
ADOPCE AFRICKÝCH DĚTÍ NA DÁLKU
ve formě e-booku ke stažení.

Formulář byl odeslán, děkujeme.