Centrum Dialog

Zveme vás na benefiční besedu v Café na půl cesty!

Milí přátelé, rádi bychom vás 19.5. od 19.00 hod. pozvali do Café na půl cesty na benefiční přednášku o expedici “Tyrkysová bohyně Cho-oyu 8201 m.n.m.” Marek Novotný, jeden z členů výpravy, má se svou rodinou adoptovaného chlapečka v Keni, a tak přišel společně se svou ženou s krásným nápadem uspořádat besedu s promítáním a povídáním právě o této unikátní expedici a zároveň tím podpořit projekty Centra Dialog.

Proč unikátní? Od začátku se jednalo o poněkud netradiční pojetí. Cílem expedice bylo pokusit se vystoupat na vrchol legendární osmitisícovky Cho Oyu (8201 m) společně s výborným, ale nevidomým horolezcem Honzou Říhou. Zkušení horolezci s několika zdolanými osmitisícovými vrcholy byli připraveni odložit své osobní ambice a ukázat, co dokáží lidé jako tým a především se pokusit Honzovi pomoci splnit jeho sen. Lidé jako Honza, mohou ostatní posouvat dál a stát se obrovskou inspirací rozhodně nejen pro nevidomé. Výprava se tak stala především společnou cestou a zároveň  ukázkou toho, že i expedice se mohou podnikat s úmysly daleko přesahujícími běžná očekávání.

Přijďte se zaposlouchat do vyprávění a nasát vůni dalekého Nepálu. Vítáni jsou malí i velcí a vzhledem k přátelskému prostoru Café na půl cesty můžete vzít i své čtyřnohé kamarády. Doporučené vstupné je 100 Kč. Výtěžek z prodeje vstupenek podpoří v plné výši projekty Centra Dialog: Škola Thomas Sankara v Guineji a Škola UTU Montessori school v Keni.

Moc se na vás těšíme!! :)

Cely tým Centra Dialog

 

 

Často kladené otázky a odpovědi k projektu
ADOPCE AFRICKÝCH DĚTÍ NA DÁLKU
ve formě e-booku ke stažení.

Formulář byl odeslán, děkujeme.

Nejnovější zprávy