Centrum Dialog

Zveme Vás na vernisáž fotoprojektu "Afrika očima dětí" a další akce

Žáčci z našich keňských škol nafotili působivou sérii fotografií, která dokumentuje jejich každodenní radosti i starosti, kam chodí pro vodu, jak vypadá jejich nejbližší okolí a spolužáci, anebo třeba jejich cesta do školy. Rezervujte si tedy termín ve vašem kalendáři -vernisáž fotografií s názvem "Afrika očima dětí" se uskuteční v neděli 29. 5. v 18 hodin v Café Platýz na Národní 416/37, Praha 1.

 

Výstavou Vás provede herečka Simona Stašová, která se po dlouholeté podpoře Centra Dialog a projektu Adopce afrických dětí na dálku, rozhodla, že se stane naší patronkou. Spolu s ní můžete na vernisážy potkat i dva naše nejspolehlivější keňské koordinátory Jamese Omolo a Ahmeda Ibrahima. Spolu završíme dvouleté snažení desítek keňských dětí, jste srdečně zváni!

Večer bude mít celkem jednoduchý program. Po zahájení vernisáže paní Simonou Stašovou, přijde představení Jamese Omola a Ahmeda Ibrahima (Adady). Oni dva se podíleli přímo na tomto fotografickém projektu a mohou nám o něm popovídat. Následně bude také prostor na zodpovězení všech dotazů ohledně projektů Centra Dialog (Adopce afrických dětí na dálku, fotoprojekt Afrika očima dětí, výstavby škol a jiné komunitní projekty). Po skončení oficiálního programu bude i prostor pro osobní konzultaci týkající se vašich adoptovaných dítek.

Budeme se na Vás těšit!

S pozdravem tým Centra Dialog o.p.s.

Často kladené otázky a odpovědi k projektu
ADOPCE AFRICKÝCH DĚTÍ NA DÁLKU
ve formě e-booku ke stažení.

Formulář byl odeslán, děkujeme.

Nejnovější zprávy